f
Salony Meblowe Elżbieta istnieją na rynku od 1997 roku. Działalność rozpoczęliśmy otwierając sklep przy ulicy Jaroszyka. Dziś dysponujemy pięcioma punktami sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 5000 m2. Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami.


Dzięki temu każdy może kompleksowo urządzić zarówno nowoczesny salon czy jadalnię, pokój dziecięcy i nietypowy przedpokój. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z pomocy projektanta, który doradzi i przygotuje odpowiedni projekt według Państwa pomysłu. (przy ul.Pstrowskiego 21)Oprócz mebli oferujemy także elementy wyposażenia wnętrz, obrazy, lustra i w ogromnej ilości lampy, które umożliwią nadanie wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.
Na terenie jednego z naszych salonów ( przy ul. Burskiego 1 ) znajduje się również stoisko "MAGIA SNU" z ekskluzywnymi artykułami pościelowymi, wykonanymi z najwyższej jakości tkanin. W ofercie znajdują się eleganckie narzuty, prześcieradła, pościel, ręczniki, kołdry, poduszki itp. o najlepszych parametrach użytkowych.


ul. Pstrowskiego 21, tel. 089 533 45 21
Meble tapicerowane o linii stylizowanej i uniwersalnej łączonej z drewnem w bogatej kolorystyce i wzronictwie.
Można tu kupić zestawy sofowe, narożniki, zestawy wersalkowe w bardzo przyjaznych cenach - dla każdego.

ul. Burskiego 1, tel. 089 543 17 07
Nowoczesne wzornictwo w meblach tapicerowanych.
Duży wybór komód, witryn, mebli młodzieżowych, meble na wymiar, oświetlenie.
Na terenie salonu znajduje się stoisko "MAGIA SNU" z ekskluzywnymi artykułami pościelowymi ( pościel, poduszki, kołdry, narzuty, prześcieradła, jaśki itp.)

ul. Pstrowskiego 31, tel. 089 533 89 74
Łóżka,sypialnie, materace, szafy na wymiar, fotele obrotowe,meble biurowe

ul. Pstrowskiego 27
Meblomarket - dyskont meblowy - najtańsze meble w Olsztynie

ul. Sikorskiego 23 B tel. 089 542 00 97
Parter- Salon firmowy mebli Szynaka i Wajnert
I piętro -najtańsze kuchnie w Olsztynie